Renowacja marmuru i granitu

Firma DBS , która powstała z myślą o podnoszeniu walorów estetycznych Państwa podłóg, zaprasza do renowacji i odświeżania podłóg i posadzek wykonanych z naturalnych kamieni : marmuru, granitu, lastryko, a także terazzo. Celem naszej działalności jest jak najlepsze zadowolenie naszych klientów z wykonanej pracy.

Zespół nasz gwarantuje bezpieczne i kompleksowe odnowienie podłóg kamiennych, lastryko oraz betonu. Naszą pracę opieramy na używaniu najwyższej jakości środków chemicznych oraz w pełni sprawnego , o wysokich parametrach technicznych parku maszynowego.

Po wykonaniu renowacji i szlifowania proponujemy również serwis pielęgnacyjny. Technikę szlifowania posadzek wykonujemy narzędziami diamentowymi. Celem szlifowania jest wyrównanie powierzchni posadzki oraz nadanie efektu oryginalnego kamienia, połysku bądź satyny. Uzupełniamy wszystkie braki i ubytki w posadzkach, stopniach oraz cokołach. Wykonujemy rekonstrukcję brakujących elementów w zniszczonych posadzkach oraz stopnicach.

Polecamy oczyszczanie starych powierzchni podłogowych z farb, lakierów i innych materiałów, położonych na posadzki, stopnie, cokoły. Ważną techniką renowacyjną jest krystalizacja powierzchni podłogowych, która w doskonały sposób nadaje posadzkom utwardzenie i połysk.

Technologia krystalizacji zwiększa odporność na ścieranie oraz wchłanianie różnego rodzaju zabrudzeń.

mail_outline
Masz pytania lub jesteś zainteresowany usługą? Zostaw kontakt - Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.
lub