O Firmie

Firma nasza położona jest w sercu wielkopolski. Kalisz, najstarsze miasto w Polsce jest miejscem, gdzie mieści się siedziba firmy.

Początek naszej działalności związanej z renowacją i tworzeniem podłóg dla Państwa, zaczynaliśmy od rekonstrukcji, renowacji i upiększania posadzek kamiennych, szlifowania i polerowania marmurów oraz granitów. Naszą pracę wykonaliśmy w wielu obiektach zabytkowych, dworach, pałacach, kościołach oraz muzeach. Realizowaliśmy zamówienia na nasze podłogi w Ministerstwie Transportu, Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Kaliszu, Archidiecezji Wrocławskiej i wielu innych miejscach.

Obecnie poszerzyliśmy naszą ofertę o wykonywanie wielu rodzajów podłóg. Wykonujemy posadzki samorozlewne, w skład których wchodzą żywice epoksydowe i poliuretanowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się posadzki mikrocementowe, szpachlowane oraz bardzo efektowne posadzki terazzo-wenecja, w których zatapiamy szkło, kamień naturalny, muszle, piasek, rośliny i inne przedmioty. Naszą wysoką specjalizacją są posadzki-podłogi z polerowanego betonu do domów jednorodzinnych, mieszkań, apartamentów, restauracji, sklepów i innych obiektów użyteczności publicznej. Nasze podłogi znajdziecie Państwo w Galerii Poznania w Poznaniu, Wyższym Seminarium Duchownym w Częstochowie, Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży. Wykonaliśmy posadzki dla takich firm jak P.P.U.H. Woseba Sp. z o.o.,

Producenta Opakowań Foliowych „Efekt”, Invest Komfort Gdynia, Nestle Kalisz, Pratt & Whitney – Kalisz, Fabryka Pieczywa Cukierniczego Kaliszanka, Kilargo Kalisz i w wielu innych prestiżowych obiektach. Priorytetem dla naszej firmy jest jakość wykonywanych usług i zadowolenie naszych klientów. Chętnie realizujemy indywidualne, autorskie potrzeby naszych odbiorców, współpracujemy z biurami dekoracji wnętrz oraz architektami. Posadzki-podłogi wykonujemy w oparciu o materiały i narzędzia takich firm jak: Mapei, Flowcrate, Basf, Sto, Dorfner, Lavina, Htc, Shwamborn, Taski oraz wielu innych profesjonalnych producentów. Wszystkim, którzy chcą w swoich obiektach posiadać profesjonalnie wykonane podłogi z żywicy, poliuretanu, mikrobetonu, kamieni naturalnych oraz polerowanego betonu zapraszamy do współpracy z naszą firmą.